Структурний підрозділ Посада Дата початку прийому документів Дата закінчення прийому документів Вимоги
1Управління економічного розвитку виконавчого комітету Бердянської міської радиГоловний бухгалтер24.05.201822.06.2018До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за професійним спрямуванням бухгалтерський облік або економіка за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи за фахом у бюджетних установах не менше 5 років, знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.
2Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсівГоловний спеціаліст09.05.201807.06.2018

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним  рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стажем роботи в інших сферах управління не менше 3-х років. Знання основ об’єктно-орієнтованого програмування, баз даних та мови SQL (MySQL, MSSQL, PostgreSQL), моделювання та створення SQL запитів, основ сучасних CMS і CRM, ділової української мови, з досвідом розробки або підтримки систем електронного документообігу.

3Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсівГоловний спеціаліст09.05.201807.06.2018До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стажем роботи в інших сферах управління не менше 3-х років. Досвід технічної підтримки комп’ютерної та офісної техніки, знання основ інформаційної безпеки та технічного захисту інформації, ділової української мови.
4Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсівСпеціаліст 1 категорії09.05.201807.06.2018

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або магістра. Без вимог до стажу роботи. Знання основ об’єктно-орієнтованого програмування, мов програмування PHP, JavaScript (JQuery, Ajax), баз даних та мови SQL (MySQL та PostgreSQL), моделювання та створення SQL запитів, мов розмітки HTML, XHTML, каскадних таблиць стилів СSS, шаблонів Bootstrap та Datatables, основ сучасних CMS, принципів MVC, ділової української мови, з досвідом розробки веб-сторінок або веб-сервісів.