Структурний підрозділ Посада Дата початку прийому документів Дата закінчення прийому документів Вимоги
1Сектор моніторингу за використанням і розвитком територій містаГоловний спеціаліст15.02.201816.03.2018 До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за відповідним професійним спрямуванням, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років. Знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері
2Сектор реформування, експлуатації житлового фонду відділу інвестицій та кап. ремонту, реформування, експлуатації житлового фондуГоловний спеціаліст15.02.201816.03.2018До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років. Знання нормативно-правових актів України із житлово-комунального господарства та діяльність ОСББ, навички роботи з кошторисною документацією. Знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері (тимчасова, на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).
3Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсівГоловний спеціаліст15.02.201816.03.2018

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стажем роботи в інших сферах управління не менше  3-х років. Знання основ об’єктно-орієнтованого програмування, мов програмування PHP, JavaScript (JQuery, Ajax), баз даних та мови SQL (MySQL та PostgreSQL), моделювання та створення SQL запитів, мов розмітки HTML, XHTML, каскадних таблиць стилів СSS, шаблонів Bootstrap та Datatables, основ сучастних CMS, принципів MVC, ділової української мови, з досвідом розробки веб-сторінок або веб-сервісів.

4Сектор інвестицій та капітального ремонту відділу інвестицій та капремонту, реформування, експлуатації житлового фонду управління ЖКГСпеціаліст 1 категорії15.02.201816.03.2018До конкурсу запрошуються особи з вищою будівельною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років. Знання нормативно-правових актів України по житлово-комунальному господарству, які регламентують питання роботи управління, знання програмного комплексу ІВК, знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.
5Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсівСпеціаліст 1 категорії15.02.201816.03.2018До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним  рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стажем роботи в інших сферах управління не менше  3-х років. Знання основ об’єктно-орієнтованого програмування, баз даних та мови SQL (MySQL, MSSQL, PostgreSQL), моделювання та створення SQL запитів, основ сучасних CMS і CRM, ділової української мови, з досвідом розробки або підтримки систем електронного документообігу