Структурний підрозділ Посада Дата початку прийому документів Дата закінчення прийому документів Вимоги
1Сектор реформування, експлуатації житлового фонду відділу інвестицій та кап. ремонту, реформування, експлуатації житлового фондуГоловний спеціаліст26.10.201724.11.2017До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років, знання нормативно-правових актів України із житлово-комунального господарства та діяльність ОСББ, навички роботи з кошторисною документацією. Знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.
2Сектор інвестицій та капітального ремонту відділу інвестицій та капремонту, реформування, експлуатації житлового фонду управління ЖКГСпеціаліст 1 категорії26.10.201724.11.2017 До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, бакалавра. Без вимог до стажу роботи. Знання нормативно-правових актів України із житлово-комунального господарства, ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.
3Адміністративний відділГоловний спеціаліст09.11.201708.12.2017До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним  рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3-х років, знанням ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері (2 штатні одиниці).
4Господарський відділНачальник відділу09.11.201708.12.2017До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х років або на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5-ти років, знанням ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері.
5Сектор соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніхГоловний спеціаліст09.11.201708.12.2017До конкурсу запрошуються особи з вищою педагогічною або юридичною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стаж роботи за фахом в соціальній сфері не менше 3-х років; досвідом роботи із сімʼями, які опинилися у складних життєвих обставинах, практичним досвідом з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення; знанням дитячої та підліткової психології, ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері