Структурний підрозділ Посада Дата початку прийому документів Дата закінчення прийому документів Вимоги
1Відділ тендерних закупівельНачальник відділу13.07.201712.08.2017

До конкурсу запрошуються особи з вищою економічною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5-х років, знання ділової української та англійської мов, вмінням роботи на комп’ютері.

2Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсівГоловний спеціаліст13.07.201712.08.2017

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стажем роботи в інших сферах не менше 3-х років. Досвід роботи у сфері технічної підтримки користувачів, ремонту комп’ютерної техніки, встановлення та тестування програмного забезпечення, розгортування та адміністрування локальної комп’ютерної мережі, знання ділової української мови, вмінням працювати з інформацією та мати комунікаційні здібності.

3Відділ інвестиційної та міжнародної діяльностіНачальник відділу13.07.201712.08.2017До конкурсу запрошуються особи з вищою економічною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5-х років, знання ділової української та англійської мов, вмінням роботи на комп’ютері.
4Відділ бухгалтерського обліку управління житлово-комунального господарстваГоловний спеціаліст13.07.201712.08.2017

тимчасова, на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку основного працівника – 1 штатна одиниця

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямуванням, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років, знання ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері.