Структурний підрозділ Посада Дата початку прийому документів Дата закінчення прийому документів Вимоги
1Відділ бухгалтерського обліку управління житлово-комунального господарстваГоловний спеціаліст29.11.201828.12.2018  До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за відповідним професійним спрямуванням, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років. Знання ділової української мови, вміння роботи на компʼютері (тимчасова, на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника).
2Відділ містобудівного кадаструГоловний спеціаліст29.11.201828.12.2018

До конкурсу запрошуються особи з вищою юридичною освітою за освітньо-кваліфікаційним  рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3-х років, знанням ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері

3Відділ транспорту та зв`язкуГоловний спеціаліст22.11.201821.12.2018До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стажем роботи в інших сферах управління не менше 3-х років, знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.
4Відділ з питань організації депутатської діяльності апарату міської радиГоловний спеціаліст22.11.201821.12.2018

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3-х років, знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.

5Відділ містобудівного кадаструГоловний спеціаліст13.12.201811.01.2019До конкурсу запрошуються особи з вищою юридичною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1-го року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3-х років, знанням ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері.