Структурний підрозділ Посада Дата початку прийому документів Дата закінчення прийому документів Вимоги
1Відділ інформаційно-комунікаційних ресурсів виконавчого комітету Бердянської міської радиГоловний спеціаліст20.01.202218.02.2022

До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за професійним спрямуванням комп’ютерні технології, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст. Без вимог до стажу роботи. Вільне володіння діловою державною мовою; навички адміністрування комп’ютерних мереж на основі Ubuntu Server, FreeBSD, Debian, CentOS з налаштуванням Samba, VPN, Virtual machines, DMZ, DNS, DHCP; використання мов програмування Python, SQL, C++; мов веб-розробки: HTML, CSS (тимчасово, на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника)

2Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської радиНачальник управління20.01.202218.02.2022До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5-и років, знанням ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері. Бажано знання програмного комплексу ІВК та вміння роботи з кошторисною документацією.
3Відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської радиНачальник відділу20.01.202218.02.2022До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою педагогічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5-и років. Знанням ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері.
4Відділ самоврядного контролю за використанням та охороною земель Бердянської міської територіальної громади Бердянської міської радиГоловний спеціаліст06.01.202204.02.2022До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за професійним спрямуванням “землеустрій та кадастр” за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державній службі або досвід роботи на відповідних посадах підприємств, установ та організацій не залежно від форми власності не менше 2 років. Вільне володіння діловою українською мовою, вміння роботи на комп’ютері та навички роботи з технічною документацією
5Відділ самоврядного контролю за використанням та охороною земель Бердянської міської територіальної громади Бердянської міської радиГоловний спеціаліст06.01.202204.02.2022До конкурсу запрошуються особи з вищою освітою за професійним спрямуванням “землеустрій та кадастр”, “право” за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державній службі або досвід роботи на відповідних посадах підприємств, установ та організацій не залежно від форми власності не менше 2 років. Вільне володіння діловою українською мовою, вміння роботи на комп’ютері та навички роботи з технічною документацією.