13.01.2015Рішення виконкому №4 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 11.09.2012 № 372 „Про затвердження нового складу робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики”"

Згідно зі ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, у зв’язку з систематичним ігноруванням засідань робочої групи членом робочої групи Снітком А.В. (з 15 засідань робочої групи був присутній на 2) та у зв'язку з  кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:  

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 11.09.2012 № 372 „Про затвердження нового складу робочої групи з дотримання в   м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики”, а саме:

1.1. Виключити зі складу робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики  Снітка А.В., Вербицьку І.Л.

1.2. Включити до складу робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики Зінчука Ю.В. - голову постійної комісії міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики та підприємницької діяльності (за згодою) та Расторгуєву Д.М. - головного спеціаліста відділу моніторингу та прогнозування соціально-економічного розвитку управління економіки виконавчого комітету Бердянської міської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

 

 

Міський голова                                                                                       О.А. Бакай