13.01.2015Рішення виконкому №5 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянськоі міської ради від 04.10.2013 № 356 “Про затвердження нового складу та Положення про Координаційну раду з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів”"

Згідно зі ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, у зв'язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Внести зміни до складу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від  04.10.2013 № 356, а саме:

         1.1. Вивести   зі   складу  Координаційної  ради  В'южаніну А.М.,  Статішнюк Н.С.

         1.2. Ввести до складу Координаційної ради Черновалюка С.В., начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Бердянської об'єднаної державної податкової інспекції головного управління Міндоходів у Запорізькій області, Вербицьку І.Л., головного спеціаліста відділу розвитку торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економіки виконавчого комітету Бердянської міської ради.

         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

 

 

 

 

Міський голова                                                                          О.А. Бакай