13.01.2015Рішення виконкому №12 "Про надання дозволу на переобладнання та перепланування житлових, нежитлових приміщень у гуртожитках, частини садибного житлового будинку"

Згідно зі ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, “Порядком проведення переобладнання і перепланування житлових та нежитлових приміщень у житлових будинках, нежитлових та допоміжних приміщень, житлових кімнат у гуртожитках у м. Бердянськ”, затвердженим рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 18.03.2013 № 122, на підставі заяв мешканців гуртожитків та власника частини садибного житлового будинку виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл Багрейчук Валентині Василівні на проведення робіт з  перепланування житлової кімнати № (...), частини нежитлових приміщень, прилеглих до житлової кімнати № (...), у гуртожитку, розташованому за адресою: м. Бердянськ, вул. (...). Перепланування житлової кімнати, частини  нежитлових  приміщень, прилеглих до житлової кімнати, виконати у відповідності до робочого проекту (наряд-замовлення № 54 від 28.02.2014), розробленого комунальним підприємством Бердянської міської ради “Архітектурно-планувальне бюро”.

2. Надати дозвіл Гончарук Олені Володимирівні та Гончаруку Михайлу Олександровичу на проведення робіт з переобладнання та перепланування житлової кімнати № (...), частини нежитлових приміщень, прилеглих до житлової кімнати № (...), у гуртожитку, розташованому за адресою: м. Бердянськ, вул. (...). Переобладнання та перепланування житлової кімнати, частини нежитлових приміщень, прилеглих до житлової кімнати, виконати у відповідності до проекту розробленого товариством з обмеженою відповідальністю “Підприємство “Архбудпроект”.

3. Надати дозвіл Федорченку Павлу Павловичу на проведення робіт з  переобладнання та перепланування частини садибного житлового будинку (квартири № 1), розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. (...). Переобладнання та перепланування частини садибного житлового будинку (квартири № 1) виконати у відповідності до робочого проекту (наряд-замовлення № 43 від 18.09.2014), розробленого фізичною особою-підприємцем Медведєвою Т.А.

 

4. Мешканцям гуртожитків та власнику частини садибного житлового будинку, зазначеним у пунктах 1-3, по завершенні робіт з перепланування та переобладнання звернутися до комунального підприємства з технічної інвентаризації Бердянської міської ради для внесення поточних змін в інвентаризаційні справи та технічні паспорти.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвєєва С.В.

 

 

 

Міський голова                                                                                   О.А. Бакай

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.