13.01.2015Рішення виконкому №15 "Про надання дозволу на розміщення рекламного засобу ФОП Павлову В.В."

Згідно зі ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про рекламу”, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 „Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Порядком розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Бердянськ, затвердженим рішенням тридцять першої сесії міської ради V скликання від 01.11.2007 №12, на підставі письмової заяви  ФОП Павлова В.В. від 24.11.2014 № 4253  виконавчий комітет Бердянської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл на розміщення рекламоносія об`ємно-просторової конструкції типу „лайтпостер, що є складовою частиною павільйону очікування громадського транспорту” ФОП Павлову Владиславу Володимировичу (м.Бердянськ, вул.(...) по пр.Перемоги, в районі перехрестя з вул.К-Маркса, строком дії до 13.01.2020 року.

 

2. ФОП Павлову В.В.:

2.1.Виконати установку та монтаж рекламоносія після отримання дозволу  на розміщення зовнішньої реклами згідно із затвердженим зразком з необхідними додатками.

2.2. Земляні роботи, пов`язані з встановленням рекламоносія, виконувати після отримання ордеру на розриття та використання міської території в управлінні житлово-комунального господарства виконкому Бердянської міської ради.

2.3. При встановленні рекламоносія передбачити підтримку санітарного стану ділянки, підсвічування, маркування рекламоносія із зазначенням розповсюджувача реклами, номером його телефону, дати  видачі дозволу та строку його дії.

3. Затвердити тимчасове місце розташування рекламоносія за умови виконання вищевказаних зобов`язань у термін 1 (один) місяць з дати прийняття цього рішення.

    У разі невиконання цих зобов’язань пункт 1 цього рішення визнати таким,  що втратив чинність.

4.Зобов’язати ФОП Павлова В.В. виконувати п 7.3. “Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська (в новій редакції)”, затверджених рішенням  двадцять п'ятої сесії міської ради  VI скликання  від 30.05.2013 року.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвєєва С.В.

 

 

 

Міський голова                                                                           О.А. Бакай

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.