30.01.2015Рішення виконкому №25 "Про розподіл обов’язків між заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради "

Згідно із Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.88 Статуту  територіальної    громади   міста  Бердянська,   з метою оптимізації  розподілу обов’язків між заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити  розподіл  обов'язків  між заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненком А.А. та Шаповал Л.С. згідно з додатком.

 2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненку А.А. та Шаповал Л.С. організувати роботу в межах визначених посадових обов’язків.

 3. Визнати обов’язки заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А. та Шаповал Л.С., затверджені рішенням виконкому Бердянської міської ради від 12.08.2014 №255, такими, що втратили чинність.

  4. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Іщук П.В.) це рішення довести до відома територіальної громади через засоби масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Бердянської міської ради Гончарову Н.І.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                        О.А. Бакай