10.02.2015Рішення виконкому №26 "Про виконання Плану заходів щодо захисту прав споживачів у м.Бердянськ на 2014 рік та затвердження Плану заходів щодо захисту прав споживачів у м.Бердянськ на 2015 рік"

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління економіки  виконавчого комітету Бердянської міської ради Герасименко Ю.В.  про  виконання у 2014 році  Плану заходів щодо захисту прав споживачів у            м. Бердянськ на 2014 рік, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що з метою забезпечення державної політики у сфері захисту прав споживачів у м. Бердянськ, здійснення контролю за дотриманням  чинного законодавства та вимог Закону України "Про захист прав споживачів" у сфері торгівлі, ресторанного господарства і послуг, виконання Плану заходів щодо захисту прав споживачів у м.Бердянськ на 2014 рік управліннями та відділами виконавчого комітету Бердянської міської ради, установами міста Бердянська здійснювалися відповідні заходи.   

Керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

       1.  Інформацію начальника управління економіки виконкому Бердянської міської ради Герасименко Ю.В. про виконання  Плану заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ на 2014 рік прийняти до відома (додається).

                                                           

       2. Затвердити План заходів щодо захисту прав споживачів у м. Бердянськ на 2015 рік (додається).

 

      3. Рішення виконкому Бердянської міської ради  від 11.02.2014 № 34 “Про  виконання у 2013 році Програми захисту прав споживачів у м. Бердянськ на 2010-2013 роки та затвердження Плану заходів щодо захисту прав споживачів у м.Бердянськ на 2014 рік” зняти з контролю, як таке, що виконане  в цілому.

 

 

          4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                        О.А. Бакай