10.02.2015Рішення виконкому №27 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.07.2013 № 266 „Про створення балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та установ Бердянської міської ради, затвердження її Положення і посадового складу”"

Згідно зі ст. ст. 27, 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств та установ Бердянської міської ради (далі - підприємства) шляхом оцінювання результатів фінансово-господарської діяльності підприємств, забезпечення своєчасного виявлення чинників, що впливають позитивно, і таких, що зумовлюють зниження ефективності господарювання,  прийняття рішень, спрямованих на поліпшення роботи підприємств, та у зв’язку зі змінами у структурі виконкому виконавчий комітет Бердянської міської ради  

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.07.2013 № 266 „Про створення балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та установ Бердянської міської ради, затвердження її Положення і посадового складу”, а саме:

 

1.1. Перейменувати балансову комісію з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та установ Бердянської міської ради в  балансову  комісію з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та установ, закладів бюджетної сфери Бердянської міської ради.                                    

1.2. Затвердити Положення про балансову комісію з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та установ, закладів бюджетної сфери Бердянської міської ради (додається).

1.3. Затвердити новий посадовий склад балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та установ, закладів бюджетної сфери Бердянської міської ради (додається) .

                                                      

1.4. Пункт 4 рішення викласти в новій редакції: „Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.”

2. Це рішення є невід'ємною частиною рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.07.2013 № 266 “Про створення балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та установ Бердянської міської ради, затвердження її Положення і посадового складу”.

3. Пункти 2, 3 рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.07.2013 № 266 „Про створення балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та установ Бердянської міської ради, затвердження її Положення і посадового складу” вважати такими, що втратили чинність.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                               О. А. Бакай