10.02.2015Рішення виконкому №31 "Про виконання піврічних планів роботи виконкому в 2014 році"

Заслухавши інформацію керуючого справами виконавчого комітету Бердянської міської ради Гончарової Н.І. про виконання планів роботи виконкому в 2014 році, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що плани роботи на 2014 рік складалися відповідно до нормативно-правових актів: Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Статуту територіальної громади міста Бердянська та Регламенту виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Інформацію керуючого справами виконкому Бердянської міської ради Гончарової Н.І. про виконання піврічних планів роботи виконавчого комітету  Бердянської міської ради в 2014 році взяти до відома (додається).

         2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконкому, керівникам структурних підрозділів виконкому:

         2.1. Дотримуватися вимог Регламенту виконавчого комітету та Настанови щодо якості виконавчого комітету Бердянської міської ради в частині планування роботи  виконкому.

         2.2. Посилити вимогливість до  виконавців щодо підготовки планових питань на засідання виконкому, у разі недбалого ставлення до організації виконання піврічних планів роботи виконавчого комітету, притягувати винних до відповідальності  згідно „Положення про преміювання працівників апарату Бердянської міської ради та її виконавчого комітету”, затвердженого зборами трудового колективу (протокол № 1 від 03.07.2014).

         3. Начальнику відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Бердянської міської ради Мягченку О.Ю.:

 

 

         3.1. Ознайомити з цим рішенням усі структурні підрозділи виконкому через його опублікування на порталі виконавчого комітету Бердянської міської ради.

         3.2. У лютому 2016 року розглянути на засіданні виконкому питання про хід виконання планів роботи за I-IІ півріччя 2015 року.

4. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 11.02.2014 № 38 „Про виконання щоквартальних планів роботи виконкому в 2013 році” зняти з контролю як таке, що виконано в цілому.

         5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Бердянської міської ради Гончарову Н.І.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                     О.А. Бакай