10.02.2015Рішення виконкому №34 "Про затвердження Положення про відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради у новій редакції"

Згідно зі ст.ст. 52, 54 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, рішенням п’ятдесятої сесії міської ради VІ скликання від 25.09.2014  № 7 „Про внесення змін до структури та загальної чисельності відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради” виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

        1. Затвердити Положення про відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради у новій редакції (додається).

 

       2. Вважати Положення  про відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради, затверджене рішенням виконкому Бердянської міської ради від 06.07.2010 №405, таким, що втратило чинність.

 

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

 

 

 

Міський голова                                                                     О.А. Бакай