10.02.2015Рішення виконкому №37 "Про затвердження нового складу комісії з питання надання грошової допомоги на тимчасове перебування громадян, які переїхали з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей до м. Бердянськ та затвердження Положення про неї в новій редакції"

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”, Статутом територіальної громади міста Бердянська, на виконання рішень Запорізької обласної ради від 25.12.2014 №28 “Про обласну Програму соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах “Назустріч людям” на 2015-2019 роки”, від 25.12.2014 №29 “Про порядок використання субвенцій обласного бюджету на тимчасове проживання та безоплатне харчування внутрішньо переміщених осіб, які переїхали на територію Запорізької області”, у зв’язку з  втратою чинності рішення Запорізької обласної ради від 28.08.2014 №12 “Про затвердження Порядку використання субвенції обласного бюджету для забезпечення громадян, які переїхали на тимчасове перебування з території Автономної республіки Крим, м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей на територію Запорізької області”  та з метою забезпечення внутрішньо переміщених осіб безоплатним тимчасовим проживанням виконавчий  комітет Бердянської міської ради

 

Вирішив:

 

      1. Затвердити новий склад комісії з питання надання грошової допомоги на тимчасове перебування громадян, які переїхали з Автономної Республіки Крим,         м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей  до м. Бердянськ (далі-комісія) (додається).

           2. Затвердити Положення про комісію з питання надання грошової допомоги на тимчасове перебування громадян, які переїхали з Автономної Республіки Крим,         м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей  до м. Бердянськ  в новій редакції (додається).

           

           

            3. Вважати такими, що втратили чинність: п.1. рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 09.09.2014 № 323 “Про створення комісії з питання надання грошової допомоги на тимчасове перебування громадян, які переїхали з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей до м. Бердянськ” в частині затвердження складу комісії та п.2. цього рішення.

                      

            4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гончарову Н.І.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                    О.А.Бакай