10.02.2015Рішення виконкому №41 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 08.04.2014 № 125"

Згідно з п. 6 ст. 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 6, 71 Кодексу цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2002 № 843 „Про затвердження Загального положення про спеціальну Урядову комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і Загального положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального, місцевого та об'єктового рівня”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, у зв'язку з кадровими змінами, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Внести зміни до п.п. 1 п. 1 рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 08.04.2014 № 125 “Про створення спеціальної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня”, а саме: замість слів “перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії” читати “заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, який курирує управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради, голова комісії”.

2. Вважати це рішення невід'ємною частиною рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 08.04.2014 № 125 “Про створення спеціальної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня”.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.

 

 

 

 

Міський голова                                                             О.А. Бакай