10.02.2015Рішення виконкому №43 "Про надання дозволу на переобладнання та перепланування житлових, нежитлових приміщень у гуртожитках, квартир у житлових багатоквартирних будинках "

Згідно зі ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, “Порядком проведення переобладнання і перепланування житлових та нежитлових приміщень у житлових будинках, нежитлових та допоміжних приміщень, житлових кімнат у гуртожитках у м. Бердянськ”, затвердженим рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 18.03.2013 № 122, на підставі заяв мешканців гуртожитків та власників квартир у житлових багатоквартирних будинках виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл Бондаренко Світлані Валентинівні на проведення робіт з  перепланування житлової кімнати № (...) у гуртожитку, розташованому за адресою: м.Бердянськ, вул. (...). Перепланування житлової кімнати виконати у відповідності до робочого проекту (наряд-замовлення № 219 від 17.11.2014), розробленого комунальним підприємством Бердянської міської ради “Архітектурно-планувальне бюро”.

2. Надати дозвіл Колесник Олені Юріївні та Колеснику Владиславу Геннадійовичу на проведення робіт з перепланування квартири № (...) та житлової кімнати № (...) у гуртожитку, розташованому за адресою: м. Бердянськ, вул.(...). Перепланування квартири та житлової кімнати виконати у відповідності до робочого проекту (шифр 50-2014-АС), розробленого фізичною особою-підприємцем Шедько Л.Г.

3. Надати дозвіл Немно Миколі Миколайовичу на проведення робіт з   переобладнання та перепланування житлової кімнати № (...) у гуртожитку, розташованому за адресою: м.Бердянськ, вул. (...). Переобладнання та перепланування житлової кімнати виконати у відповідності до робочого проекту (шифр 11.14--01-АР), розробленого комунальним підприємством Бердянської міської ради “Архітектурно-планувальне бюро”.

 

 

 

 

4. Надати дозвіл Кальєву Валерію Григоровичу, Кальєвій Тетяні Олегівні та Кальєву Вячеславу Валерійовичу на проведення робіт з переобладнання та перепланування квартири № (...) у житловому багатоквартирному будинку, розташованому за адресою: м. Бердянськ, провул. (...). Переобладнання та перепланування квартири виконати у відповідності до робочого проекту (наряд-замовлення № 222 від 18.11.2014), розробленого комунальним підприємством Бердянської міської ради “Архітектурно-планувальне бюро”.

5. Надати дозвіл Дуброві Зої Іванівні на проведення робіт з переобладнання та перепланування частини квартири № (...) у житловому багатоквартирному будинку за адресою: (...) у м. Бердянськ (переобладнання та перепланування санвузла, кухні, частини коридору та влаштування дверного отвору між кухнею та житловою кімнатою). Переобладнання та перепланування частини квартири виконати у відповідності до робочого проекту (наряд-замовлення № 101 від 07.05.2014), розробленого комунальним підприємством Бердянської міської ради “Архітектурно-планувальне бюро”.

6. Надати дозвіл Пустоваровій Тетяні Юріївні на проведення робіт з  перепланування квартири № (...) у житловому багатоквартирному будинку за адресою: (...) у м. Бердянськ. Перепланування квартири виконати у відповідності до робочого проекту (шифр 082-09-2014-АБ), розробленого приватним підприємством  “Архпроект А і К”.

7. Мешканцям гуртожитків та власникам квартир, зазначеним у пунктах 1-6, по завершенні робіт з перепланування та переобладнання звернутися до комунального підприємства з технічної інвентаризації Бердянської міської ради для внесення поточних змін в інвентаризаційні справи та технічні паспорти.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвєєва С.В.

 

 

 

Міський голова                                                                                  О.А. Бакай

 

 

 

 

 

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.