10.02.2015Рішення виконкому №59 "Про затвердження норм споживання теплової енергії на опалення житлових будинків для населення, якому ОЖБК “Азовський” надає послуги з опалення "

Згідно з п.3 ст.7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, враховуючи Методичні рекомендації до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 „Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування”, надані Міністерством соціальної політики України листом від 11.09.2014 №10315/0/14-14/5, на підставі наданих ОЖБК „Азовський” розрахунків середньої місячної норми споживання теплової енергії, пов’язаних з наданням мешканцям житлового будинку № 13 по вул. Хіміків у м. Бердянську послуги з опалення, з метою відшкодування ОЖБК “Азовський” наданих мешканцям будинку пільг та житлових субсидій згідно з чинним законодавством виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити норми споживання теплової енергії на опалення, які надає ОЖБК “Азовський” для споживачів житлового будинку по вул. Хіміків,13 обладнаного лічильниками теплової енергії, в розмірі:

– річна норма споживання теплової енергії – 0,18399 Гдж/м2;

– місячна норма споживання теплової енергії в опалювальний період – 0,02628 Гдж/м2

 

2. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (Токмань Н.А.) застосовувати затверджені норми споживання теплової енергії при нараховуванні населенню пільг та субсидій на оплату послуги з опалення, яку надає ОЖБК “Азовський”, з початку опалювального сезону 2014/2015 року з подальшим відшкодуванням щороку протягом опалювального сезону.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.

 

 

 

 

Міський голова                                                            О.А. Бакай