10.02.2015Рішення виконкому №60 "Про розподіл обов’язків між заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючим справами виконкому"

 Згідно із Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.88 Статуту  територіальної    громади   міста  Бердянська, у зв’язку з кадровими змінами, для забезпечення координації сталої роботи структурних підрозділів виконкому,  комунальних підприємств та бюджетних установ виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити  розподіл  обов'язків  між заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючим справами виконкому згідно з додатком.

2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконкому організувати роботу в межах визначених посадових обов’язків.

3. Оперативне спрямування та контролювання роботи відділу охорони здоров’я виконкому  Бердянської міської ради та комунальних установ у сфері охорони здоров’я, опікунської ради при виконавчому комітеті Бердянської міської ради покласти на міського голову Бакая О.А.

4.Керівникам структурних підрозділів виконкому підготувати розпорядчі документи щодо внесення змін до  персонального складу комісій виконавчого комітету відповідно до розподілу обов’язків між заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючим справами виконкому.

5. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконкому Бердянської міської ради від 12.08.2014 №255, від 30.01.2015 №25 та розпорядження міського голови від 05.02.2015 №35-р щодо розподілу обов’язків між заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючим справами виконкому.

6.Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради        

(Іщук П.В.) це рішення довести до відома територіальної громади через засоби масової інформації.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Бердянської міської ради Гончарову Н.І.

 

 

 

Міський голова                                                                                             О.А. Бакай