12.03.2015Рішення виконкому №62 "Про хід виконання Програми з енергозбереження та підвищення енергоефективності на території міста Бердянська на 2013-2017 роки"

Заслухавши та обговоривши інформацію виконувача обов’язки начальника управління економіки виконавчого комітету Бердянської міської ради Акуленко Л.І. про хід виконання у 2014 році Програми з енергозбереження та підвищення енергоефективності на території міста Бердянська на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.06.2013 № 218, згідно зі ст. 27 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію виконуючого обов’язки начальника управління економіки виконавчого комітету Бердянської міської ради Акуленко Л.І. про хід виконання “Програми з енергозбереження та підвищення енергоефективності на території міста Бердянська на 2013-2017 роки” взяти до відома (додається).

2. Управлінню економіки виконкому Бердянської міської ради           (Герасименко Ю.В.) продовжити виконувати Програму з енергозбереження та підвищення енергоефективності на території міста Бердянська на 2013-2017 роки (далі - Програма).

3. Зобов'язати керівників структурних підрозділів виконкому Бердянської міської ради та бюджетних установ міста, до компетенції яких належать проекти, що є складовою частиною Програми, виконувати заходи, спрямовані на їх виконання.

4. Зобов’язати керівників структурних підрозділів виконкому Бердянської міської ради та бюджетних установ міста встановити лічильники в тих установах міста, де вони відсутні.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

 

 

Міський голова                                                                              О.А. Бакай