12.03.2015Рішення виконкому №71 "Про затвердження плану роботи з кадрами і підготовки кадрового резерву виконкому Бердянської міської ради у 2015 році"

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу кадрів та нагород виконавчого комітету Бердянської міської ради про виконання плану роботи з кадрами у виконавчому комітеті у 2014 році, з метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» й чинного законодавства з питань запобігання і протидії корупції, ефективного вирішення питань кадрового забезпечення виконавчого комітету, згідно зі ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити план роботи з кадрами і підготовки кадрового резерву у виконавчому комітеті Бердянської міської ради у 2015 році (додається).

         2. Керівникам управлінь, служб та відділів виконавчого комітету  Бердянської міської ради здійснити заходи щодо забезпечення виконання затвердженого плану, зазначеного у пункті 1 цього рішення.

 

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів виконкому – управлінь: праці та соціального захисту населення Токмань Н.А., фінансового Абросімову А.М., житлово-комунального господарства Івановій Т.В., капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду Лі О.І., відділів: охорони здоров’я  Ваніну І.Б., освіти Лазуренко Н.О. , культури Шостаку М.О., сім’ї, молоді та спорту Шумілову В.Г. та Управління комунальної власності Бердянської міської ради  Лєбєдєвій-Занковій Т.М.:

3.1. До 25.03.2015  розробити і затвердити  плани роботи з кадрами та підготовки кадрового резерву у підпорядкованих підрозділах у 2015 році.

         3.2. До 31.12.2015р. проаналізувати виконання планів, зазначених у пункті 3.1 цього рішення, та про результати проінформувати відділ кадрів та нагород виконавчого комітету Бердянської міської ради.

4. Керівникам самостійних структурних підрозділів виконкому, яким підпорядковані комунальні підприємства та бюджетні установи, до 01.05.2015р.  надати до відділу  кадрів  та нагород документи осіб, зарахованих до кадрового резерву на посади керівників комунальних підприємств та бюджетних установ (заява щодо зарахування до кадрового резерву та індивідуальні плани роботи).

 

5. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 11.03.2014 №72 „Про затвердження плану роботи з кадрами і підготовки кадрового резерву виконкому Бердянської міської ради у 2014 році” зняти з контролю як таке, що виконано в цілому.

 

         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гончарову Н.І.

 

 

 

Міський голова                                                             О.А.Бакай