12.03.2015Рішення виконкому №73 "Про розгляд скарги на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради"

Розглянувши скаргу громадянки Пасько Надії Іванівни від 04.02.2015               № П-232 на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 21.01.2015 № 17 про накладення адміністративного стягнення, прийняту відносно неї, матеріали цієї справи про адміністративне правопорушення, надані адміністративною комісією при виконавчому комітеті Бердянської міської ради, керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, ст.ст. 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Змінити постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 21.01.2015 № 17 про притягнення Пасько Н.І. до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 1360,0 грн., а саме: визнати Пасько Н.І. винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.152 КУпАП, але у зв’язку з малозначністю адміністративного правопорушення на підставі ст.22 КУпАП, звільнити її від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням, провадження по справі закрити.

2. Адміністративному відділу виконавчого комітету Бердянської міської ради (Шеляг В.В.) повідомити громадянку Пасько Н.І. про результат розгляду її скарги.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради Свідла О.П.

 

 

Міський голова                                                                                             О.А.Бакай