12.03.2015Рішення виконкому №76 "Про затвердження нового складу Координаційної ради з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в місті Бердянську та внесення змін до Положення про неї"

Керуючись ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Законом України “Про волонтерську діяльність”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою подальшого розвитку волонтерського руху в місті, у  зв`язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

           

1.Затвердити новий склад Координаційної ради з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в місті Бердянську (додається).

 

           2. Внести зміни до абзацу 1 п.6.  Положення про Координаційну раду  з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в місті Бердянську, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.05.2013 № 190 “Про затвердження Положення про Координаційну раду з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в місті Бердянську та її нового складу”, виклавши його в редакції: “Головою Координаційної ради за посадою є керуючий справами виконавчого комітету Бердянської міської ради”.

 

          3. Пункт 2. рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.05.2013 № 190 “Про затвердження Положення про Координаційну раду з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в місті Бердянську та її нового складу” вважати таким, що втратив чинність.

 

          4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами   виконкому Гончарову Н.І.

 

Міський голова                                                                                  О.А.Бакай