12.03.2015Рішення виконкому №78 "Про затвердження нового посадового складу Конкурсної комісії з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та інвалідів та внесення змін до Положення про неї "

Відповідно до ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011    № 1049 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу проектів з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка”, у зв`язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

 

        1. Затвердити новий посадовий склад Конкурсної комісії з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та інвалідів  (додається).

 

        2. Посадовий склад Конкурсної комісії з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та інвалідів, затверджений рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.02.2012 № 89 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та інвалідів”, вважати недійсним.

       

        3. Внести зміни до п.3. Положення про Конкурсну комісію з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та інвалідів, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.02.2012 № 89 “Про  затвердження   Порядку   проведення   конкурсу проектів   програм,   розроблених   громадськими   організаціями   ветеранів   та інвалідів”, а саме: замість слів: “Головою конкурсної комісії призначається  заступник   міського   голови  з  питань  діяльності  виконавчих   органів    ради  (гуманітарного напрямку)” читати: “Головою конкурсної комісії призначається керуючий справами виконкому”.

 

        4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому  Гончарову Н.І.

 

 

 

Міський голова                                                                           О.А. Бакай