12.03.2015Рішення виконкому №86 "Про надання дозволу на перепланування частини нежитлових приміщень у гуртожитку"

Згідно зі ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, “Порядком проведення переобладнання і перепланування житлових та нежитлових приміщень у житлових будинках, нежитлових та допоміжних приміщень, житлових кімнат у гуртожитках у м. Бердянськ”, затвердженим рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 18.03.2013 № 122, на підставі заяви Гринька А.Ю. від 23.01.2015 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл Гриньку Антону Юрійовичу на проведення робіт з  перепланування частини нежитлових приміщень першого поверху, де він є власником, у гуртожитку, розташованому за адресою: м.Бердянськ, вул. (...).

2. Перепланування частини нежитлових приміщень першого поверху у гуртожитку виконати у відповідності до робочого проекту (шифр 201-14), розробленого ТОВ “Бердянськгражданпроект”.

3. Гриньку А.Ю. по завершенні робіт з перепланування звернутися до комунального підприємства з технічної інвентаризації Бердянської міської ради для внесення поточних змін в інвентаризаційну справу та технічний паспорт.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвєєва С.В.

 

 

 

Міський голова                                                                                  О.А. Бакай

 

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.