12.03.2015Рішення виконкому №92 "Про внесення змін до складу Координаційної ради у справах неповнолітніх при виконавчому комітеті Бердянської міської ради"

Керуючись ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою організації роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх та у зв’язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Внести зміни до складу Координаційної ради у справах неповнолітніх при виконавчому комітеті Бердянської міської ради, затвердженої рішенням виконкому Бердянської міської ради від 08.12.2010 №701 зі змінами, а саме:

1.1. Вивести зі складу Координаційної ради Шаповал Л.С.,    Непомощеву А.С.

1.2. Ввести до складу Координаційної ради Степаненка А.А., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, та призначити його головою Координаційної ради, Притуло Т.С., головного спеціаліста сектору соціального захисту дітей та профілактики проавопорушень серед неповнолітніх, та призначити її секретарем Координаційної ради.

1.3. В частині зазначення посади Юрченко О.Ю. замість слів “начальник відділу охорони здоров'я” читати “перший заступник директора КУ БМР “Бердянське територіальне медичне об'єднання”.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

 

 

Міський голова                                                                     О.А. Бакай