14.04.2015Рішення виконкому №108 "Про підсумки соціально-економічного розвитку міста за 2014 рік"

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління економіки виконкому Бердянської міської ради Герасименко Ю.В. про підсумки соціально-економічного розвитку міста за 2014 рік, згідно зі ст.27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська та з метою забезпечення виконання завдань соціально-економічного розвитку Бердянська на 2015 рік виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Інформацію начальника управління економіки виконкому Бердянської міської ради Герасименко Ю.В. про підсумки соціально-економічного розвитку міста за 2014 рік взяти до відома (додається).

2.  Керівникам структурних підрозділів виконкому Бердянської міської ради:

2.1. Проаналізувати підсумки роботи за 2014 рік у відповідних сферах соціально-економічного розвитку за відповідними напрямками та вжити дієвих заходів щодо усунення виявлених недоліків та подолання негативних тенденцій.

2.2. Проаналізувати підсумки комплексної оцінки результатів соціально-економічного розвитку міст обласного значення Запорізької області за 2014 рік та вжити заходів щодо забезпечення збереження позитивної динаміки розвитку.

2.3. Забезпечити виконання пріоритетних завдань Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бердянська на 2015 рік, затвердженої рішенням п'ятдесят сьомої (I частина) сесії Бердянської міської ради VI скликання від 26.02.2015 № 10.

         3. Управлінню економіки виконкому Бердянської міської ради  (Герасименко Ю.В.):

3.1. До 01.05.2015 року підбити підсумки за 2014 рік реалізації пріоритетних напрямів та завдань Стратегії розвитку міста Бердянська на період до 2017 року та результати їх винести на обговорення Комітету з управління  реалізацією Стратегії розвитку  міста Бердянська, затвердженого розпорядженням міського голови від 29.08.2013 № 340-р.

3.2. До 01.05.2015 року з метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи організувати для споживачів Місячник з питань захисту прав споживачів.

         3.3. Забезпечити реалізацію заходів Комплексної програми  розвитку малого підприємництва у м.Бердянськ на 2015-2016 роки.

3.4. До 01.06.2015 року з метою упорядкування об'єктів підприємницької діяльності на території ринків та створення сприятливих умов для продажу продукції та споживачів розробити та затвердити Правила торгівлі на ринках міста Бердянська в новій редакції.

3.5. До 01.06.2015 року забезпечити підготовку та подання на розгляд Делегації Європейського Союзу в Україні повної форми заявки по проекту “Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям з зони АТО та громаді м. Бердянськ”.

3.6. До 01.06.2015 року забезпечити участь у співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій над проектом “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”.

3.7. Забезпечити проведення щотижневих ярмарків з реалізації продовольчих товарів із залученням сільгоспвиробників, підприємців харчової промисловості, підприємств оптової торгівлі.

         3.8. Постійно проводити роботу щодо висвітлення у засобах масової інформації найбільш актуальних і проблемних питань щодо захисту прав споживачів, роботи промислових підприємств міста та підприємницьких структур.

4. Сектору курортно-туристичної сфери виконкому Бердянської міської ради (Бичкова О.І.) до 01.05.2015 року розробити та затвердити План заходів щодо підготовки до літньої оздоровчої кампанії та проведення курортного сезону 2015 року.

         5.Управлінню житлово-комунального господарства  виконкому Бердянської міської ради (Іванова Т.В.) протягом 2015 року:

         5.1. Отримати позитивний висновок комплексної державної експертизи для реалізації соціально значущого заходу „Реконструкція очисних споруд каналізації м.Бердянськ”.

5.2. Забезпечити виконання основних завдань Програми “Питна вода” шляхом оновлення систем водопостачання та водовідведення, які фінансуються за рахунок  бюджету розвитку.

         5.3. Забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців житлових будинків з питань переваг створення та функціонування ОСББ з подальшим створенням 15 об’єднань співвласників багатоповерхових будинків.

         6. Управлінню праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради  (Токмань Н.А.):

         6.1. До 01.06.2015 року здійснити аналіз ситуації на ринку праці міста Бердянська за підсумками 2014 року та за результатами роботи підготувати відповідне рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради.

6.2. На виконання чинного законодавства забезпечити максимальне залучення мешканців міста Бердянська до державних програм житлових субсидій протягом 2015 року.

6.3. Вжити заходи щодо захисту та дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб протягом 2015 року.

7. Рекомендувати міському центру зайнятості (Романова О.М.) надавати роботодавцям компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

         8. Рішення  виконкому Бердянської  міської  ради  від 09.09.2014  року  № 290 „Про підсумки соціально-економічного розвитку міста за перше півріччя 2014 року” зняти з контролю, як таке, що виконано в цілому.

9. Прес-службі міської ради та виконкому Бердянської міської ради (Іщук П.В.) оприлюднити інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку  міста за 2014 рік в офіційних місцевих засобах масової інформації.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                 О.А.Бакай