14.04.2015Рішення виконкому №109 "Про затвердження плану заходів щодо підготовки до літньо-оздоровчої кампанії та проведення курортного сезону 2015 року"

Керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.04.2012 № 195 „Про затвердження заходів щодо забезпечення підготовки та проведення літніх оздоровчих кампаній на 2012 – 2015 роки”, Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська в новій редакції, затверджених рішенням двадцять п'ятої (позачергової) сесії Бердянської міської ради VI скликання від 30.05.2012 № 5,  з метою ефективної, якісної та своєчасної підготовки міста до курортного сезону 2015 року та забезпечення безпечного відпочинку населення, враховуючи пропозиції структурних підрозділів виконкому, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити план заходів щодо підготовки до літньо-оздоровчої кампанії та проведення курортного сезону 2015 року (додається).

2. Керівникам підприємств, закладів та установ, структурних підрозділів виконавчого комітету Бердянської міської ради:

2.1. Неухильно виконувати план заходів згідно з установленими строками.

2.2. Після закінчення курортного сезону до 01.10.2015 підготувати аналітичний звіт щодо виконання плану за результатами курортної кампанії та надати його до сектору курортно-туристичної сфери виконкому Бердянської міської ради для узагальнення інформації.

            3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.,  Матвєєва С.В., Стапаненка А.А. в межах наданих повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                          О.А. Бакай