14.04.2015Рішення виконкому №115 "Про затвердження заходів щодо виконання доходної частини бюджету місцевого самоврядування та оптимізації бюджетних видатків у 2015 році"

            Відповідно до ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.3 ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою забезпечення виконання доходної частини бюджету місцевого самоврядування та оптимізації бюджетних видатків виконавчий комітет Бердянської міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Затвердити заходи щодо виконання доходної частини бюджету місцевого самоврядування та оптимізації бюджетних видатків у 2015 році  (додаються).

2. Керівникам структурних підрозділів виконкому Бердянської міської ради та рекомендувати Бердянській об’єднаній державній податковій інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області (Круц О.М.) забезпечити виконання заходів та інформувати виконком міської ради про хід виконання заходів щомісяця до 08 числа наступного за звітним.

3. Координацію роботи з виконання заходів покласти  на фінансове управління виконкому Бердянської міської ради  (Абросімов А.М.).

4. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 08.04.2014 №122 „Про затвердження заходів щодо виконання доходної частини бюджету місцевого самоврядування та оптимізації бюджетних видатків у 2014 році” зняти з контролю як таке, що виконане в цілому.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  з  питань  діяльності  виконавчих  органів ради Степаненка А.А.

 

 

 

Міський голова                                                                                       О.А. Бакай