14.04.2015Рішення виконкому №117 "Про затвердження Положення про архівний підрозділ для зберігання документів з особового складу ліквідованих підприємств та установ без правонаступників архівного відділу Бердянської міської ради "

Відповідно до підпункту 10 пункту “а” частини першої статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 29 Закону України “Про Національний архівний фонд та архівні установи”, керуючись Наказом Міністерства юстиції України від 02.06.2014 № 864/5 “Про затвердження Типового положення про архівну установу сільської, селищної, міської ради для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду”, ст.91 Статуту територіальної громади міста Бердянськ,   виконавчий комітет  Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

   1. Затвердити Положення про архівний підрозділ для зберігання документів з особового складу ліквідованих підприємств та установ без правонаступників архівного відділу Бердянської міської ради, що  додається.

         

   2. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 20.06.2007      № 338  “Про затвердження Положень про архівний відділ Бердянської міської ради та його архівний підрозділ” визнати таким, що втратило чинність.

 

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гончарову Н.І.

 

 

Міський голова                                                                     О.А. Бакай