14.04.2015Рішення виконкому №119 "Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах м. Бердянськ "

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.02.2012 № 90  „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ та Умов здійснення автомобіль­них перевезень в м. Бердянськ на період 2012-2017р.р.”, враховуючи рекомендації комісії з питань міського пасажирського транспорту при виконавчому комітеті Бердянської міської ради, з метою проведення відбору на конкурсних умовах юридичних та фізичних осіб, здатних забезпечувати належну якість обслуговування та безпеку перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування,  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Оголосити конкурс на перевезення пасажирів на об’єкті конкурсу, який включає маршрути: № 4/1 „Пост ДАІ  – Залізничний вокзал”, № 4/3  „с. РТС  – маг. „Київ” – Залізничний вокзал”.

2. Затвердити кошторис витрат на проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах м. Бердянськ згідно з додатком 1.

3. Встановити розмір плати за участь у конкурсі згідно із затвердженим кошторисом.

4. Затвердити текст оголошення конкурсу на право здійснення  перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Бердянськ згідно з додатком 2.

 

5. Конкурсному комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування:

5.1. Провести конкурсний відбір пасажирських перевізників на автобусні маршрути м. Бердянськ 21-22 травня 2015 року.

5.2. Надати організатору (виконавчому комітету Бердянської міської ради) протокол рішення конкурсного комітету про визначення переможця конкурсу у 10-денний термін після проведення конкурсу.

6. Відділу транспорту та зв’язку виконкому Бердянської міської ради (Бойко О.М.) при прийнятті документів на конкурс повідомляти учасників про знаходження у Вищому адміністративному суді України справи №К/800/5928/15 від 17.02.2015 року.

7. При укладанні договору за результатами конкурсу передбачити підставою припинення договору скасування у судовому порядку рішення виконкому Бердянської міської ради від 11.02.2014 №62 «Про розірвання договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ».

8. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Іщук П.В.) опублікувати оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах м. Бердянськ у місцевих засобах масової інформації до 18.04.2015 року.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.

 

 

 

 

Міський голова                                                                     О.А. Бакай