14.04.2015Рішення виконкому №120 "Про внесення змін до складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування"

        Згідно зі ст.ст. 7, 44 Закону України „Про автомобільний транспорт”, керуючись  ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, з метою організації та забезпечення проведення конкурсів з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:  

 

1. Внести зміни до складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 01.02.2011 № 47 „Про затвердження персонального складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування" зі змінами, а саме:

1.1. Вивести зі складу комітету Аляб’єву Ю.В., Велігошу В.М., Рущак О.Р.

1.2. Ввести до складу конкурсного комітету Черновалюка Сергія Васильовича, заступника начальника Бердянської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області (за згодою).

1.3. Ввести до складу конкурсного комітету Гненного Євгена Вікторовича, начальника відділу державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті Управління Укртрансінспекції у Запорізькій області (за згодою).

1.4. Ввести до складу конкурсного комітету Огуз Інну Анатоліївну, заступника начальника управління, начальника відділу з правового забезпечення діяльності виконкому юридичного управління виконавчого комітету Бердянської міської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.

 

 

Міський голова                                                                                          О.А. Бакай