14.04.2015Рішення виконкому №122 "Про внесення змін до складу Координаційної ради з питань туризму та курорту"

Згідно зі ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, у зв’язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до складу Координаційної ради з питань туризму та курорту, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 11.03.2014 № 82 “Про затвердження нового складу Координаційної ради  з  питань туризму та курорту”, а саме:

1.1. Вивести із складу Координаційної ради з питань туризму та курорту Шаповал Людмилу Станіславівну.

1.2. Ввести до складу Координаційної ради  з питань туризму та курорту Степаненка Анатолія  Анатолійовича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, та призначити його головою Координаційної ради.

1.3. В частині зазначення посад членів Координаційної ради з питань туризму та курорту Черновалюка С.В. - замість слів „начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Бердянської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Запорізькій області (за згодою)” читати “заступник начальника Бердянської об'єднаної податкової інспекції ГУ ДФС (за згодою)” та Козачковської Г.В. - замість слів „доцент кафедри менеджменту готельного, курортного та туристичного сервісу БДПУ (за згодою)” читати „доцент кафедри менеджменту БДПУ (за згодою)”.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

 

 

Міський голова                                                                                  О.А. Бакай