14.04.2015Рішення виконкому №129 "Про внесення змін до складу міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат"

Керуючись ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, у зв’язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до складу міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.06.2014 №196, а саме:

1.1.Вивести зі складу комісії Лазуткіну Ірину Леонідівну.

1.2.Ввести до складу комісії Огуз Інну Анатоліївну, заступника начальника юридичного управління, начальника відділу з правового забезпечення діяльності виконкому юридичного управління виконкому Бердянської міської ради.

         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

 

 

 

Міський голова                                                                      О.А Бакай