14.04.2015Рішення виконкому №132 "Про встановлення філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» тарифів на послуги з опалення для бюджетних установ та інших споживачів"

Керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі звернення філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» від 17.03.2015 №08/05/225 та наданих ним економічно обґрунтованих розрахунків щодо коригування тарифів на послуги з опалення для бюджетних установ та інших споживачів, пов’язаного із зростанням вартості природного газу, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» тарифи на послуги з опалення для бюджетних установ та інших споживачів згідно з додатком.

2. Встановлені тарифи вступають в дію згідно з вимогами чинного законодавства.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 13.01.2015 №7 «Про встановлення філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» тарифів на послуги з опалення для бюджетних установ та інших споживачів».

4. Рекомендувати філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Комбінат комунальних господарств «Курорт» оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.

 

 

Міський голова                                                                                          О.А.Бакай