14.04.2015Рішення виконкому №139 "Про надання дозволу на перепланування садибного житлового будинку"

Згідно зі ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, “Порядком проведення переобладнання і перепланування житлових та нежитлових приміщень у житлових будинках, нежитлових та допоміжних приміщень, житлових кімнат у гуртожитках у м. Бердянськ”, затвердженим рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 18.03.2013 № 122, на підставі заяви Андреєва М.О. від 05.03.2015 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл Андреєву Миколі Олександровичу на проведення робіт з   перепланування частини садибного житлового будинку (квартири № (...), розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул.(...).

2. Перепланування частини садибного житлового будинку (квартири № (...) виконати у відповідності до робочого проекту (наряд-замовлення № 180 від 22.08.2014), розробленого комунальним підприємством Бердянської міської ради “Архітектурно-планувальне бюро”.

3. Андреєву М.О. по завершенні робіт з перепланування звернутися до комунального підприємства з технічної інвентаризації Бердянської міської ради для внесення поточних змін в інвентаризаційну справу та технічний паспорт.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвєєва С.В.

 

 

 

Міський голова                                                                                  О.А. Бакай

 

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.