14.04.2015Рішення виконкому №150 "Про внесення змін до плану діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік"

Згідно зі ст.ст. 27,28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 1, 7 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі службової записки начальника відділу транспорту та зв'язку виконкому Бердянської міської ради Бойка О.М. від 06.04.2015 №  38 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Внести зміни до плану діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 11.11.2014 №365, а саме: пункт 3 викласти у наступній редакції:

         “3. Про встановлення тарифів (вартості) на перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі на автобусних маршрутах загального користування в м.Бердянськ”.

         2. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Іщук П.В.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації у 10-денний термін  з дня його прийняття.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.

 

 

 

Міський голова                                                                О.А.Бакай