14.04.2015Рішення виконкому №152 "Про розгляд скарги на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради"

Розглянувши скаргу громадянки Єгорової Оксани Костянтинівни від 01.04.2015               № Є-602 на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 25.03.2015 № 83 про накладення адміністративного стягнення, прийняту відносно неї, матеріали цієї справи про адміністративне правопорушення, надані адміністративною комісією при виконавчому комітеті Бердянської міської ради, керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,              ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, ст.ст. 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Змінити постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради від 25.03.2015 № 83 про притягнення Єгорової О.К. до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 680 грн., а саме: визнати Єгорову О.К. винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.152 КУпАП, але у зв’язку з малозначністю адміністративного правопорушення на підставі ст.22 КУпАП, звільнити її від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням, провадження по справі закрити.

2. Адміністративному відділу виконавчого комітету Бердянської міської ради (Шеляг В.В.) повідомити громадянку Єгорову О.К. про результат розгляду її скарги.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердянської міської ради Свідла О.П.

 

 

Міський голова                                                                                             О.А.Бакай