14.04.2015Рішення виконкому №153 "Про підготовку заходів п’ятої хвилі часткової мобілізації на території м. Бердянськ"

          Керуючись ст.36 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 15 Закону України ,,Про оборону України”, ст. 18 Закону України ,,Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, ст.ст.38,39 Закону України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”, Указом Президента України № 15/2015 від 14.01.2015 року «Прочасткову мобілізацію», постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 №1921 ,,Положення про військовий-транспортний обов’язок”, ст.87 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою підготовки та проведення п’ятої  хвилі часткової мобілізації, враховуючі досвід проведення попередніх хвиль часткової мобілізації, сприяння Бердянському об’єднаному міському військовому комісаріату з підготовки та проведення мобілізації, здійснення оповіщення, збору та відправки людських і транспортних ресурсів у Збройні Сили України, інші військові формування, всебічного забезпечення спланованих заходів особливого періоду виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Призначити  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П. відповідальним за організацію та взаємодію з військовим комісаріатом та силовими структурами міста Бердянська в інтересах мобілізації.   

      2. Відділу транспорту та зв’язку виконкому Бердянської міської ради при дотриманні вимог ст.. 43 Закону України «Про військовий обов’язок в військову службу» забезпечити Бердянський об’єднаний міський військовий комісаріат транспортними засобами (автобусами) для забезпечення прибуття військовозобов'язаних міста, які призиваються до військових частин Збройних Сил  України,  інших  військових  формувань,  згідно  з  потребою,  на   збірний пункт Запорізького обласного військового комісаріату або на пункти зустрічі військових частин.

       3.  21.04.2015 року з метою забезпечення  на  території  міста Бердянська виконання законів України та   інших    нормативно-правових актів з питань мобілізації, координації роботи військового комісаріату, провести засідання Ради оборони міста спільно з керівниками Бердянської міжрайонної прокуратури та Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області.

     4.  Військовому комісару Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Роговому В.М. для виконання підготовчих та мобілізаційних заходів керівниками підприємств, установ, організацій усіх форм власності та громадянами України, які постійно чи тимчасово проживають на території міста Бердянська, забезпечити створення  мобільної групи  у складі:

           - представник виконавчого комітету;

           - представник Бердянського ОМВК;

         - представник Бердянського міського відділу ГУМВС України в     Запорізькій області;

           - представник  Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції;

           - представник ГФОГПДК “Громадська варта — Самооборона”.

     5. Результати  роботи  групи  розглядати  на  чергових  засіданнях  Ради оборони міста.

    6. Керівникам підприємств,  установ,  організацій  незалежно від форм власності та голові Нововасилівської сільської ради:

 6.1. Згідно  з додатком 1 надати посильних Бердянському ОМВК для забезпечення своєчасного оповіщення військовозобов’язаних за місцем проживання та керівників місцевих автогосподарств-постачальників автомобільної техніки. Контроль  за оповіщенням військовозобов’язаних за планами та повістками міськвійськкомату у вказані строки покласти на вказаних керівників підприємств.

  6.2. До 24.04.2015 року надати до Бердянського ОМВК списки військовозобов’язаних громадян України 1955-1995 років народження,   за встановленою формою згідно  з додатком 2.

    6.3. З отриманням мобілізаційних повідомлень (повісток) і нарядів від Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату організувати у встановленому   порядку   своєчасне   оповіщення   і   прибуття  працівників,  які 

призиваються на військову службу по мобілізації, та техніки до військового комісаріату.     

 7. Військовому комісару Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Роговому В.М.:

  7.1. При надходженні нарядів на призов мобілізаційних ресурсів визначити завдання на поставку військовозобов’язаних і техніки до Збройних Сил України та інших військових формувань для керівників підприємств, установ і організацій міста Бердянськ, а також голові Нововасилівської сільської ради.  

 7.2. Створити у військовому комісаріаті ,,гарячу” телефонну лінію за номерами:  4-70-21 та мобільний 099-610-77-34  для оперативного реагування на запити населення, запису добровольців, оперативного вирішення інших питань.

 7.3. Довести до визначених у додатку 1 керівників підприємств порядок оповіщення військовозобов’язаних та постачальників техніки національної економіки.

   8.   Рекомендувати начальнику  Бердянського  міського  відділу  ГУМВС  України  в Запорізькій області Осадчому О.В. згідно  з  чинним  законодавством:

   8.1. Організувати  виділення за  заявкою   міськвійськкомата особового складу і спецавтотранспорту для забезпечення громадського порядку при проведенні мобілізаційних заходів (відправки військовозобов'язаних)  у Бердянському об’єднаному міському військовому комісаріаті та на шляху поставки мобілізаційних ресурсів до  Запорізького обласного збірного пункту в особливий період.

  8.2. Створити оперативну групу та проводити розшук, затримання і     доставку до військового комісаріату військовозобов'язаних по місту Бердянськ, які ухиляються від призову по мобілізації, відправки у війська та виконання військового обов’язку.

 8.3.  На  період   підготовки та проведення часткової мобілізації   виділити    міськвійськкомату  1 співробітника міліції для забезпечення громадського порядку при проведенні мобілізаційних заходів та спільної роботи у складі групи забезпечення оповіщення.

9.  Відділу  охорони  здоров¢я  виконкому Бердянської  міської  ради (Пономаренко В.І), КУ ,,Бердянський  центр первинної медико-санітарної допомоги”  БМР  (Арабаджі Н.П.)  та  КУ  ,,Бердянське територіальне  медичне  об’єднання” БМР   (Грицкевич Ю.А.): 

9.1. Під час підготовки та проведення часткової мобілізації організувати постійну роботу військово-лікарської комісії (ВЛК) з проведення медичного  огляду військовозобов'язаних на об’єднаній призовній дільниці, яка розташована у приміщенні КУ ,,Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” БМР.

 9.2. Видiлити  квалiфiкованих  лiкарiв у ВЛК,  якi  мають  практичний  досвiд  медичного огляду військовозобов'язаних, та молодший медичний персонал згідно з  додатком 3.

       9.3. Забезпечити   проведення  на  базі  лікувальних установ міста в робочі години  позачергове, безкоштовне флюорографічне обстеження органів грудної клітини, загальні аналізи  крові, сечі, електрокардіографічне  дослідження (ЕКГ) усім військовозобов’язаним за направленням Бердянського  ОМВК.

       9.4. Виділити  необхідну кiлькiсть медикаментів,  медичних  інструментів  та  майно для проведення оперативних обстежень і досліджень військовозобов’язаним згідно з вимогами військово-лікарської комісії Бердянського ОМВК.

 9.5. Забезпечити позачергове, безкоштовне, стацiонарне та амбулаторне обстеження військовозобов’язаних у встановлені медичною комісією строки в лікувальних закладах міста, виділити необхідну кількість ліжок, не допускати  перенесення   строків   обстеження   та   у   дводенний   строк   після  завершення обстеження передавати у військовий комісаріат оформлені акти обстеження призовників. 

9.6. Обладнати i забезпечити роботу стоматологiчного кабiнету в     приміщенні КУ ,,Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги ”.

10.   Усім  керівникам  лікувальних  закладів  міста  під час підготовки та проведення часткової мобілізації  негайно  повідомляти  Бердянський  ОМВК  про військовозобов’язаних, які госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні.

11.  Прес-службі міської ради та  виконавчого комітету  Бердянської     міської  ради  (Іщук П.В.) передбачити висвітлення в засобах масової інформації подій,   пов’язаних з проведенням мобілізації, проведення рекламно-агітаційної роботи з населенням, інформування громадськості про заходи, що плануються та проводяться.

         12. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 13.01.2015 року №1 «Про підготовку заходів четвертої черги часткової мобілізації на території м. Бердянськ» визнати таким, що втрачає чинність з 20.04.2015 року.

13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Бердянського міського голову Бакая О.А., координацію дій щодо виконання цього рішення покласти на заступника  міського  голови  з  питань  діяльності  виконавчих  органів ради Свідла О.П. та  військового комісара Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Рогового В.М.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                О.А. Бакай