13.05.2015Рішення виконкому №154 "Про виконання Програми підтримки місцевих товаровиробників у 2014 році"

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління економіки виконкому Бердянської міської ради  Герасименко Ю.В. про виконання заходів Програми підтримки місцевих товаровиробників у 2014 році,  згідно зі ст.27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України від 23.03.2000 № 1602-III “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на виконання заходів Стратегії розвитку міста Бердянська на період до 2017 року, затвердженої рішенням тридцять дев'ятої сесії міської ради VI скликання від 12.07.2013 № 10, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

            1. Інформацію начальника управління  економіки виконкому Бердянської міської ради Герасименко Ю.В. про виконання заходів Програми підтримки місцевих товаровиробників у 2014 році взяти до відома (додається).

2. Вважати подальше виконання заходів Програми та формування сприятливого середовища для стабільного розвитку місцевих товаровиробників одним із пріоритетних напрямків роботи виконавчого комітету Бердянської міської ради. 

3. Структурним підрозділам виконкому Бердянської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій міста забезпечити подальше виконання заходів Програми підтримки місцевих товаровиробників протягом 2015 року у частині, що їх стосується.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

 

 

 

Міський голова                                                                                         О.А.Бакай