13.05.2015Рішення виконкому №161 "Про організацію пасажирських перевезень до місць відпочинку у літній період 2015 року"

Згідно зі ст. 7 Закону України „Про автомобільний транспорт”, керуючись  ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, враховуючи рекомендації комісії з питань міського пасажирського транспорту (протокол від 07.04.2015 №2), з метою стабілізації та упорядкування роботи автомобільного пасажирського транспорту, раціонального його використання, враховуючи участь підприємців у перевезенні мешканців міста до садово-городніх товариств та зважаючи на необхідність забезпечення безперебійної роботи пасажирського транспорту до місць відпочинку у літній період, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Залучити на договірних засадах перевізників для здійснення перевезень пасажирів до місць відпочинку у літній період з 01.06.2015 року по 31.08.2015 року на тимчасових маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі згідно з додатками 1, 2, 3, враховуючи їх участь у перевезенні мешканців міста до садово-городніх товариств.

2. Доручити відділу  транспорту та зв’язку виконкому Бердянської міської ради (Бойко О.М.) здійснити необхідні організаційні дії щодо укладання договорів з перевізниками терміном на 3 місяці з 01.06.2015 року по 31.08.2015 року.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (Токмань Н.А.) проводити компенсаційні виплати перевізникам за пільговий проїзд міським пасажирським транспортом окремих категорій громадян відповідно до цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.

 

Міський голова                                                                      О.А. Бакай