09.06.2015Рішення виконкому №189 "Про затвердження Положення про комісію з розгляду проблемних питань надання субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у новій редакції"

Згідно зі ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», від 17.07.2009 №729 «Про доповнення п. 2 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», від 28.02.2015 №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою розгляду і практичного вирішення питань надання житлових субсидій виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити Положення про комісію з розгляду проблемних питань надання субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у новій редакції (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність, Положення про комісію з розгляду проблемних питань надання субсидій на житлово-комунальні послуги та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затверджене рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 20.10.2014 №327.

3. Відповідальність за підготовку документів для розгляду на засіданні комісії покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення  виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області Токмань Н.А.

4. Дозволити управлінню праці та соціального захисту населення  виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області (Токмань Н.А.) проводити призначення житлових субсидій мешканцям будинків, розташованих на території діяльності вуличних комітетів, на підставі відомостей (довідок), наданих головами вуличних комітетів, про склад зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гончарову Н.І.

 

 

Міський голова                                                                                           О.А. Бакай