09.06.2015Рішення виконкому №196 "Про внесення змін у дозвіл на розміщення рекламних засобів , виданого ФОП Павлову В.В. з продовженням строку його дії"

Згідно зі ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про рекламу”, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 „Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Порядком розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Бердянську, затвердженим рішенням тридцять першої сесії міської ради V скликання від 01.11.2007 №12, на підставі письмової заяви ФОП Павлова В.В. від 15.04.2015 №02203 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Внести зміни у дозвіл №14/14, виданий ФОП Павлову Владиславу Володимировичу (м.Бердянськ, вул.(...)  на підставі рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.06.2014 №203,  в частині визначення нових місць розташування та зміни типу рекламних конструкцій, замість визначених раніш цим дозволом, а саме:

- замість слів “по вул.Горбенка, в районі РАЦС та на перехресті з пр.Леніна, у кількості двох одиниць” читати “по вул.Горбенка, в районі РАЦСу, у кількості двох одиниць”

- замість слів  “рекламна конструкція  типу “сіті-лайт”, у кількості двох одиниць”  читати  “рекламна конструкція типу “тумба”, у кількості двох одиниць”.

Термін дії дозволу  продовжити до 09.06.2020 року.

2.ФОП Павлову В.В.:

 2.1. Виконати установку та монтаж рекламоносіїв після отримання дозволу  на розміщення зовнішньої реклами згідно із затвердженим зразком з необхідними додатками.

2.2. Затвердити тимчасове місце розташування рекламоносіїв за умови виконання вищевказаних зобов`язань у термін 1 (один) місяць з дати прийняття цього рішення.У разі невиконання цих зобов’язань пункт 1 цього рішення визнати таким, що втратив чинність.

3.ФОП Павлову В.В. передбачити маркування із зазначенням розповсюджувача реклами, номером його телефону, дати видачі дозволу  та строку його дії.

4.Зобов’язати ФОП Павлова В.В. виконувати п. 7.3. “Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях  міста Бердянська (в новій редакції)”, затверджених рішенням  двадцять п'ятої сесії міської ради  VI скликання  від 30.05.2012 №5.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвєєва С.В.

 

 

 

Міський голова                                                                                         О.А. Бакай

 

 

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.