09.06.2015Рішення виконкому №214 "Про затвердження Положення про Координаційну раду з питань протидії соціальним хворобам при виконкомі Бердянської міської ради в новій редакції та її нового складу"

Відповідно до  ст.32  Закону України  “Про місцеве  самоврядування в Україні”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою координації діяльності виконкому Бердянської міської ради, підприємств, установ, громадських організацій з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції, наркоманії, венеричних захворювань та туберкульозу, у зв’язку з кадровими змінами  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

1.      Затвердити:

          1.1. Положення про Координаційну раду з питань протидії соціальним хворобам при виконкомі Бердянської міської ради в новій редакції (додається).

1.2. Новий склад Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при виконкомі Бердянської міської ради (додається).

         2. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 12.02.2013  № 89  “Про затвердження нового складу Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при виконкомі Бердянської міської ради та Положення про раду” вважати таким, що втратило чинність.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу охорони здоров’я  виконкому Бердянської міської ради Пономаренка В.І.

 

 

Міський голова                                                                      О.А.Бакай