09.06.2015Рішення виконкому №215 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.02.2015 №37 “Про затвердження нового складу комісії з питання надання грошової допомоги на тимчасове перебування громадян, які переїхали з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей до м. Бердянськ та затвердження Положення про неї” "

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”, Статутом територіальної громади міста Бердянська, враховуючи рішення комісії з питання надання грошової допомоги на тимчасове перебування громадян, які переїхали з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей до м. Бердянськ (протокол №3 від 26.05.2015 р.), з метою забезпечення внутрішньо переміщених осіб пільговим тимчасовим проживанням виконавчий  комітет Бердянської міської ради

Вирішив:

 

            1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.02.2015 №37 “Про затвердження нового складу комісії з питання надання грошової допомоги на тимчасове перебування громадян, які переїхали з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей до м. Бердянськ та затвердження Положення про неї”, а саме: 

            1.1.Доповнити п.п.3.2. Положення про комісію з питання надання грошової допомоги на тимчасове перебування громадян, які переїхали з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей до м. Бердянськ,  наступним абзацом :

           

 

                      “– на продовження терміну пільгового тимчасового проживання (за умови оплати особою вартості комунальних послуг) після закінчення шести місяців з моменту взяття на облік внутрішньо переміщеної особи для багатодітних сімей,  інвалідів, осіб похилого віку”.

            1.2. Призначити члена комісії з питання надання грошової допомоги на  тимчасове   перебування   громадян,   які  переїхали  з  Автономної  Республіки  Крим, м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей  до м. Бердянськ Толочко Т.В., головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської  міської  ради, секретарем комісії.           

          2. Вважати це рішення невід`ємною частиною рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.02.2015 №37 “Про затвердження нового складу комісії з питання надання грошової допомоги на тимчасове перебування громадян, які переїхали з Автономної Республіки Крим,                м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції Донецької та Луганської областей до м. Бердянськ та затвердження Положення про неї”.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гончарову Н.І.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                 О.А. Бакай