14.07.2015Рішення виконкому №223 "Про утворення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Бердянської міської ради"

Згідно зі ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно  постанов Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», від 08.04.2015 № 234 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008р. № 976 і від 3 листопада 2010 № 996”, з метою підготовки і проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Бердянської міської ради, забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації в місті державної політики, що сприяє суспільно-економічному розвитку  місцевого самоврядування, реалізації та захисту прав та свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Створити з урахуванням пропозицій діючої Громадської ради при виконавчому комітеті Бердянської міської ради  (далі-Громадська рада) ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Бердянської  міської ради (далі - Ініціативна група) за участю делегованих членів діючої Громадської ради; представників інститутів громадянського суспільства, які не представлені у складі Громадської ради; посадових осіб виконавчого комітету Бердянської міської ради.

                                                

2. Затвердити кількісний та персональний склад Ініціативної групи згідно з додатком.

 

3. Ініціативній групі забезпечити підготовку та проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради.

 

4. Прес-службі міської ради та виконкому  Бердянської міської ради (Іщук П.В.) оприлюднити персональний склад Ініціативної групи на офіційному сайті Бердянської міської ради протягом п'яти робочих з дня прийняття цього рішення.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гончарову Н.І.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                      О.А.Бакай