14.07.2015Рішення виконкому №228 "Про внесення змін до складу комісії з розгляду питань щодо звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)"

            Відповідно до ст. ст. 7, 12 Закону України „Про соціальні послуги”, п.2 ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 №1417 „Про деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” та ст. 91 Статуту територіальної громади міста Бердянська, у зв’язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

            1. Внести зміни до складу комісії  з розгляду питань щодо звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) (далі – Комісія), затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 12.03.2015 №81 „Про затвердження нового складу комісії з розгляду питань щодо звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)”, а саме:

            1.1. Вивести зі складу Комісії Саввона С.О.

            1.2. Ввести до складу Комісії Огуз І.А., заступника начальника юридичного управління, начальника відділу з правового забезпечення діяльності виконкому юридичного управління виконавчого комітету Бердянської міської ради.

            2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гончарову Н.І.

 

 

 

Міського голова                                                                                       О.А.Бакай