14.07.2015Рішення виконкому №231 "Про внесення змін до складу комісії з питань міського пасажирського транспорту при виконавчому комітеті Бердянської міської ради"

            На підставі Закону України „Про автомобільний транспорт”, керуючись ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою ефективного вирішення питань, пов’язаних з організацією і здійсненням міських пасажирських перевезень, та у зв’язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

           

ВИРІШИВ:  

 

1. Внести зміни до складу комісії з питань міського пасажирського транспорту при виконавчому комітеті Бердянської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 12.08.2014 №260 „Про затвердження складу комісії з питань міського пасажирського транспорту  при виконавчому комітеті Бердянської міської ради”, а саме:

 

1.1. Вивести зі складу комісії Аляб’єву Ю.В., Буца Д.С.

 

1.2. Ввести до складу комісії Бондарева С.М., старшого інспектора з технічного нагляду ВДАІ з обслуговування міста Бердянськ та Бердянського району ГУМВС України в Запорізькій області.

 

1.3. Ввести до складу комісії Черновалюка С.В., заступника начальника Бердянської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П.

 

Міський голова                                                                                          О.А. Бакай