14.07.2015Рішення виконкому №237 "Про надання дозволу на перепланування садибного житлового будинку Мельникову В.О."

Згідно зі ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, “Порядком проведення переобладнання і перепланування житлових та нежитлових приміщень у житлових будинках, нежитлових та допоміжних приміщень, житлових кімнат у гуртожитках у м. Бердянськ”, затвердженим рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 18.03.2013 № 122, на підставі заяви Мельникова В.О. від 27.05.2015, постанови Бердянського міськрайонного суду Запорізької області від 30.04.2015 виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл Мельникову Володимиру Олександровичу на проведення робіт з перепланування садибного житлового будинку № 83 по вул. Куйбишева у м.Бердянськ шляхом влаштування дверного прорізу на місці віконного.

2. Перепланування садибного житлового будинку виконати згідно з рішенням Бердянського міськрайонного суду Запорізької області від 30.04.2015 у відповідності до технічних вказівок технічного висновку ТОВ “Бердянськгражданпроект” від 02.02.2015 №6-т.

3. Мельникову В.О. по завершенні робіт з перепланування садибного житлового будинку звернутися до комунального підприємства з технічної інвентаризації Бердянської міської ради для внесення поточних змін в інвентаризаційну справу та технічний паспорт.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвєєва С.В.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                  О.А.Бакай