11.08.2015Рішення виконкому №256 "Про організацію і проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у жовтні-листопаді 2015 року "

Згідно зі ст. 36 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”, постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 №352 ,,Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, на виконання Указу Президента України від 17.02.2015 №88/2015 ,,Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.03.2015 №75 ,,Про проведення призову громадян України на строкову військову службу в квітні-травні й жовтні-листопаді 2015 року та заходи щодо його забезпечення”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Призов придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі 1990-1997 років народження, які мешкають у місті Бердянську і які до дня відправлення у військові частини досягли 20 років і не мають права на відстрочку, громадян старшого призовного віку, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу та їх відправлення до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань, провести з 01 жовтня по 30 листопада 2015 року.

2. Для проведення призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у жовтні-листопаді 2015 року:

2.1. Затвердити склад міської призовної комiсiї в основному складi:

 

Свідло О.П.

-

заступник   міського   голови  з  питань   діяльності виконавчих  органів  ради,  голова  призовної  комісії

 

 

 

Буряк Р.В.

-

фельдшер  від  КУ ,,Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердянської міської ради, секретар  призовної    комісії

Члени комiсiї:

 

 

 

 

 

Роговий В.М.

-

військовий комісар Бердянського ОМВК

 

 

 

Ієговська М.І.

-

головний спеціаліст відділу освіти виконкому      Бердянської міської ради

 

 

 

Безруков К.В.

-

заступник начальника МВ ГУМВС - начальник міліції громадської безпеки Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області (за згодою)

 

 

 

Попов В.С.

-

лікар  КУ  „Бердянське  територіальне  медичне об’єднання” Бердянської міської ради, який організовує роботу медичного  персоналу  щодо медичного огляду призовників

 

 

 

Байрак Н.В.

-

методист з питань психологічного супроводу методичного кабінету відділу освіти виконкому Бердянської міської ради

 

 

 

Жолоб І.В.

-

депутат міської ради (за згодою)

 

 

 

Коритний В.В.

-

командир військової частини А2019 (за згодою)

 

2.2. У разі хвороби або відсутності з інших поважних причин призначених членів міської призовної комісії затвердити резервний склад міської призовної комісії:

 

Матвєєв С.В.

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих  органів  ради,  голова  призовної  комісії

 

 

 

Топчієнко Н.М.

-

медична сестра КУ „Бердянське територіальне медичне    об’єднання”  Бердянської  міської  ради,  секретар призовної комісії

Члени комiсii:

 

 

 

 

 

Мироненко М.М.

-

заступник військового комісара Бердянського ОМВК

 

 

 

Синєок А.М.

-

провідний спеціаліст відділу освіти виконкому Бердянської міської ради

 

 

 

Матєващук В.В.

-

начальник сектору охорони громадського порядку Бердянського  МВ ГУМВС України в Запорізькій області (за згодою)

 

 

 

Ніконова Т.П.

-

лікар-терапевт  КУ  ,,Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердянської  міської ради, який організовує роботу медичного персоналу медичного огляду призовників

 

 

 

Пейчева О.С.

-

провідний спеціаліст Бердянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

 

Шаповал Ю.А.

-

депутат міської ради (за згодою)

 

 

 

Піскун А.В.

-

заступник  командира військової частини А2019 з   гуманітарних питань (за згодою)

 

3. Провести медичний огляд призовників та засідання призовної комісії, здачу аналізів, проходження інших досліджень за графіком згідно з додатком 1.

 

4. Бердянському об’єднаному міському військовому комісаріату  (Роговий В.М.), відділу охорони здоров’я виконкому Бердянської міської ради (Пономаренко В.І.), КУ ,,Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердянської міської ради (Арабаджі Н.П.) та КУ ,,Бердянське територіальне медичне об’єднання” (Грицкевич Ю.А.) відповідно до чинного законодавства, у межах асигнувань:

4.1.  Провести в період з 12 серпня до 30 листопада 2015 року попередній медичний огляд, додаткові медичні обстеження призовників, які підлягають призову на строкову військову службу.

4.2. Виділити кваліфікованих лiкарiв, якi мають практичний досвiд медичного огляду призовників та молодший медичний персонал, згідно з додатком 2.

4.3.  Перед медичним оглядом усім призовникам, які підлягають призову на строкову військову службу, провести загальні аналізи, серологічний аналіз крові на антитіла до вірусу імунодефіциту людини, антиген до вірусу гепатиту “В”, антитіла до вірусу гепатиту “C”, реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном, а також визначити групу крові та резус-належність, провести флюорографічне обстеження органів грудної клітки, профілактичні щеплення у відповідності до календаря профілактичних щеплень, електрокардіографічне дослідження.

4.4. Виділити на призовну дільницю необхідну кiлькiсть медикаментів, медичних інструментів та майно згідно з вимогами медичної комісії.

4.5. Забезпечити позачергове, безкоштовне, стаціонарне та амбулаторне обстеження і лікування призовників у встановлені призовною комісією строки в лікувальних закладах міста, виділити необхідну кількість ліжок, не допускати перенесення строків обстеження та у триденний строк після завершення обстеження передавати у військовий комісаріат оформлені акти обстеження призовників.

4.6. Забезпечити проходження флюорографії та проведення аналізів призовникам і передачі їхніх результатів у міськвійськкомат.

4.7. До 04.09.2015 року надати до військового комісаріату сигнальні списки призовників, які перебувають на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних захворювань, туберкульозу, венеричних, інфекційних захворювань, захворювань шкіри, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів тощо.

4.8.  Видавати картки амбулаторного хворого (форма №25)  з вкладними листками до них (форма №25-Ю), в які повинно бути внесено всі необхiдні записи щеплень за вимогою військового комісаріату.

4.9. Розташувати призовну комісію та лікарів-спеціалістів медичної комісії призовників на об’єднаній призовній дільниці, яка розташована за адресою: вул. Дзержинського, буд.36,  та здійснити заходи щодо обладнання приміщень призовної дільниці.

4.10. Обладнати i забезпечити роботу стоматологічного кабінету в приміщенні об’єднаної призовної дільниці.

 

5. Затвердити перелік лікувальних закладів міста, до яких будуть направлятися призовники на додаткове медичне обстеження, згідно з   додатком 3.

 

6. Усім керівникам лікувальних закладів міста під час проведення призову у триденний строк повідомляти Бердянський ОМВК про призовників, які госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні.

 

7. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій, установ, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності:

7.1. Забезпечити своєчасну явку призовників на медичний огляд та призовну комісію згідно з повістками або за викликом міськвійськкомату.

          7.2.  До 25.09.2015 року відізвати призовників, які підлягають призову     у жовтні-листопаді 2015 року, з відпусток або відряджень.

7.3. До 11.09.2015 року підготувати і видати призовникам на руки об’єктивні характеристики.

 

8. Рекомендувати в.о.начальника Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області Грайворонському Д.В.  згідно з чинним законодавством:

 

8.1. Забезпечити підтримку громадського порядку в місцях збору призовників і тих, хто їх проводжає, при відправці та на шляху їх руху до Запорізького обласного збірного пункту.

8.2. Створити оперативну групу та проводити розшук, затримання і доставку до військового комісаріату призовників, які ухиляються від явки на призовну комісію, відправки у війська та виконання військового обов’язку.

8.3. На період призову виділити за вимогою міськвійськкомату на призовну дільницю 1-го співробітника міліції, спецавтотранспорт для сприяння військовому комісаріату в розшуку, затриманні та доставці призовників, які ухиляються від явки на призовну комісію, відправки у війська та виконання військового обов’язку.

 

9. Керівникам підприємств,  установ і навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності для оформлення особових справ, облікових документів призовників на період призову виділяти (за згодою) у розпорядження військового комісаріату необхідну кількість технічних працівників зі збереженням посади та середнього заробітку за місцем роботи згідно з додатком 4.

 

10. На період з 17 серпня до 30 листопада 2015 року рекомендувати військовому комісару Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Роговому В.Н., директору КУ ,,Бердянське територіальне медичне об’єднання” Бердянської міської ради Грицкевичу Ю.А., головному лікарю КУ,,Бердянський психоневрологічний диспансер” ЗОР Герцену Д.В., начальнику відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Лазуренко Н.О. створити позаштатну групу професійно-психологічного відбору (ППВ) призовників у складі: старшого офіцера відділення комплектування Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Дьоміна Ю.І. - начальника групи ППВ, психолога від відділу освіти виконкому Бердянської міської ради (основний та резервний), лікаря-психіатра від КУ ,,Бердянський психоневрологічний диспансер” ЗОР, лікаря-невропатолога від КУ ,,Бердянське територіальне медичне об’єднання” Бердянської міської ради.

 

11. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Іщук П.В.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації у 10-денний термін з дня його прийняття.

 

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідла О.П., відповідальність за виконання цього рішення покласти на військового комісара Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Рогового В.М., головного лікаря КУ ,,Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердянської міської ради Арабаджі Н.П. та директора КУ ,,Бердянське територіальне медичне об’єднання” Бердянської міської ради Грицкевича Ю.А.

 

 

Секретар міської ради,

член виконкому                                                                        І.М.Купцова