11.08.2015Рішення виконкому №258 "Про затвердження Положення про проведення міського конкурсу “Кращий волонтер року міста Бердянська” в новій редакції та нового складу організаційного комітету з його проведення"

Керуючись ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України “Про волонтерську діяльність” зі змінами від 01.04.2015р., “Про соціальні послуги”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою забезпечення конструктивної взаємодії та соціального партнерства, об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, подальшого розвитку та підтримки волонтерського руху, визнання праці та заохочення волонтерів до надання допомоги людям похилого віку, інвалідам, бездомним та іншим особам, які через свої особливості потребують допомоги  в місті, у зв`язку з кадровими змінами виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити Положення про проведення міського конкурсу “Кращий волонтер року міста Бердянська” в новій редакції (додається).

2. Затвердити новий склад організаційного комітету з проведення міського конкурсу “Кращий волонтер року міста Бердянська” (додається).

3. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.06.2014                № 194 “Про затвердження Положення про проведення міського конкурсу “Кращий волонтер року міста Бердянська” та складу організаційного комітету з проведення міського конкурсу» вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Гончарову Н.І.

 

 

Секретар міської ради,

член виконкому                                                                                          І.М. Купцова