11.08.2015Рішення виконкому №263 "Про надання дозволу на розміщення рекламного засобу ФОП Павлову В.В."

Згідно зі ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про рекламу”, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 „Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами”, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, Порядком розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Бердянськ у новій редакції, затвердженим рішенням шістдесят першої сесії міської ради VI скликання від 30.07.2015 №10, на підставі письмової заяви ФОП Павлова В.В. від 03.06.2015 № 03972   виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Надати дозвіл на розміщення рекламного  засобу  типу „біг-борд”     ФОП Павлову Владиславу Володимировичу (м. Бердянськ, вул.(...) по  вул.К.Маркса, в районі перехрестя з вул.Дюміна, строком дії до 11.08.2020 року.

2.ФОП Павлову В.В.:

2.1Виконати установку та монтаж рекламного засобу після отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами згідно із затвердженим зразком з необхідними додатками.

2.2. Земляні роботи, пов`язані з встановленням рекламного засобу, виконувати після отримання ордеру на розриття та використання міської території в управлінні житлово-комунального господарства  виконкому  Бердянської міської ради.

2.3. При встановленні рекламного засобу передбачити підтримку санітарного стану ділянки, підсвічування, маркування рекламного засобу із зазначенням розповсюджувача реклами, номером його телефону, дати  видачі дозволу та строку його дії.

3. Затвердити тимчасове місце розташування рекламного засобу за умови виконання   вищевказаних    зобов`язань   у   термін   1  (один)  місяць  з   дати прийняття цього рішення. У разі невиконання цих зобов’язань пункт     1 цього рішення визнати таким, що втратив чинність.

4.Зобов’язати ФОП Павлова В.В. виконувати п. 7.3. “Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях  міста Бердянська (в новій редакції)”, затверджених рішенням  двадцять п'ятої сесії міської ради  VI скликання  від 30.05.2012 №5.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвєєва С.В.

 

 

 

 

Секретар міської ради,

член виконкому                                                                       І.М.Купцова

 

 

(...) - текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу.