11.08.2015Рішення виконкому №279 "Про розгляд заяви Коленцевої І.П. "

          Розглянувши заяву Коленцевої І.П. (реєстраційний номер К-1281 від 25.06.2015 р.) щодо надання кімнати площею 12,8 кв.м в квартирі № 26 будинку № 24 по вул. Шаумяна у місті Бердянську, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає.

          Рішенням Бердянського міськрайонного суду від 19.12.2005 року по справі № 2-2276/2005 р. був визначений порядок користування жилим приміщенням у квартирі № 26 по вул. Шаумяна, 24, а саме: виділено дві кімнати площею 17,4  і  9,6 квадратних метри в користування Коленцевій І.П. та Коленцевій Я.О., одна кімната площею  12,8 квадратних метрів – Шевченко Є.П.

           У відповідності до статті 54 Житлового кодексу України передбачено, що ізольоване жиле приміщення, що звільнилося в квартирі, в якій проживає два або більше наймачів, на прохання наймача, що проживає в цій квартирі і потребує поліпшення житлових умов надається йому, а в разі  відсутності такого наймача – іншому наймачеві, який проживає в тій же квартирі. Якщо ізольоване приміщення, що звільнилося, не може бути відповідно до правил частини другої цієї статті передано наймачеві, який проживає в цій квартирі, його надають іншим особам у загальному порядку.

       При розгляді вказаної заяви на засіданні міської громадської комісії з житлових питань при виконкомі, яке відбулося 06.08.2015 року було зазначено, що  родина Коленцевої І.П. у складі 3 осіб має у користуванні жиле приміщення у вказаній квартирі, яке складається з 2 кімнат, жилою площею 27,0 кв.м. 

      Таким чином,  на кожного члена родини Коленцевої І.П. припадає по 9,0 кв.м  жилої площі за даною адресою.     

       Постановою виконкому  Запорізької обласної ради народних депутатів від 08.01.1985 № 2 визначена середня забезпеченість жилою площею в м.Бердянськ, яка становить 8,0 квадратних метрів на одну особу.

       Крім цього, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень зазначено, що потребуючими поліпшення житлових умов визнаються громадяни, які проживають в одній кімнаті по дві і більше сімей, незалежно від родинних відносин, або особи різної статі, старші за 9 років, крім подружжя (в тому числі якщо займане ними жиле приміщення складається більш як з однієї кімнати).

         На підставі викладеного, згідно зі ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на виконання рішення Апеляційного суду Запорізької області від 19.05.2015 по справі № 310/5850/14-ц виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Відмовити  Коленцевій І.П.  у   наданні  кімнати 12,8 кв.м в квартирі № 26 будинку № 24 по вул. Шаумяна в місті Бердянську.           

 

          2. Контроль   за      виконанням     цього   рішення     покласти  на    заступника   міського  голови  з    питань  діяльності     виконавчих    органів    ради Свідла О.П.

 

 

 

Секретар міської ради,

член виконкому                                                                        І.М.Купцова