08.09.2015Рішення виконкому №280 "Про підсумки соціально-економічного розвитку міста за перше півріччя 2015 року"

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління економіки виконкому Бердянської міської ради Герасименко Ю.В. про підсумки соціально-економічного розвитку міста за перше півріччя 2015 року, згідно зі ст.27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію начальника управління економіки виконкому Бердянської міської ради Герасименко Ю.В. про підсумки соціально-економічного розвитку міста за перше півріччя 2015 року взяти до відома.

2. Керівникам структурних підрозділів виконкому Бердянської міської ради:

2.1. Проаналізувати підсумки соціально-економічного розвитку міста за перше півріччя 2015 року з метою своєчасного виявлення негативних тенденцій та прийняття своєчасних заходів щодо їх поліпшення.

2.2. Продовжити системну роботу щодо проведення моніторингу показників, спрямованого на виконання прогнозних показників та пріоритетних завдань, визначених у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку міста Бердянська на 2015 рік, затвердженій рішенням п'ятдесят сьомої сесії (I частина)  міської ради VI скликання від 26.02.2015 №10.

2.3. Забезпечити реалізацію у визначені строки заходів проектів, визначених у Стратегії розвитку міста Бердянська на період до 2017 року  з метою виконання пріоритетних напрямів Стратегії.

3. Управлінню економіки виконкому Бердянської міської ради  (Герасименко Ю.В.):

3.1. До 01.10.2015 року  підготувати пропозиції до проекту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року та надати їх до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

3.2. До 15.11.2015 року на підставі проведеного аналізу показників соціально-економічного розвитку міста у 2015 році розробити проект основних прогнозних показників соціально-економічного та культурного розвитку м.Бердянськ на 2016 рік та узгодити його з Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

3.3. Забезпечити реалізацію заходів Програми підтримки місцевих товаровиробників на 2014-2015 роки.

3.4. До 30.11.2015 року реалізувати проект в рамках участі у програмі “Фонд "Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)” Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) - “Впровадження принципів “зеленої” економіки в муніципальних будівлях міста Бердянська”, який направлено на встановлення сонячних колекторів у 11 дошкільних навчальних закладах міста.

3.5. До 31.12.2015 провести роботу щодо підписання грантової угоди з  Європейською Комісією в рамках участі у програмі “Підтримка громад,  які опинилися під впливом конфлікту в Україні” для реалізації проекту “Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони  АТО та громаді м.Бердянськ”.

4. Управлінню житлово-комунального господарства виконкому Бердянської міської ради (Калагірєва Г.В.):

4.1. До 01.10.2015 року забезпечити виконання заходів щодо підготовки житлово-комунального господарства міста до опалювального сезону 2015-2016 року.

4.2. Продовжити роботу з Міністерством екології та природних ресурсів України щодо впровадження інвестиційного природоохоронного проекту  “Збір та утилізація біогазу на діючому полігоні ТПВ м. Бердянськ”.

5. Управлінню капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконкому Бердянської міської ради (Лі О.І.) до 30.12.2015 року забезпечити виконання робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів соціальної сфери згідно із завданнями та заходами, передбаченими Програмою будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів комунального та соціально-культурного призначення на 2015 рік.

         6. Фінансовому управлінню виконкому Бердянської міської ради (Абросімов А.М.) до 30.12.2015 року забезпечити розробку проекту бюджету міста Бердянська на 2016 рік.

         7. Управлінню праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради  (Токмань Н.А.):

         7.1. Провести відповідну роботу щодо внесення змін до  муніципальної Програми соціального захисту сімей міста, які знаходяться в складних життєвих обставинах, на 2014-2017 роки щодо надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг учасникам АТО, підготувати відповідний проект рішення сесії Бердянської міської ради.

7.2. Забезпечити проведення ефективного діалогу з власниками малого та середнього бізнесу щодо легалізації зайнятості та заробітної плати, підвищення офіційної заробітної плати до рівня не нижче встановленого рівня мінімальної заробітної плати.

7.3. Забезпечити своєчасне призначення населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до чинного законодавства.

8. Начальнику відділу освіти виконкому Бердянської міської ради  Лазуренко Н.О. забезпечити підготовку загальноосвітніх шкіл, позашкільних та дитячих  навчальних закладів міста  до нового 2015-2016 навчального року та роботи установ в осінньо-зимовий період.

9. Прес-службі міської ради та виконкому Бердянської міської ради (Іщук П.В.) оприлюднити інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку  міста за перше півріччя 2015 року в офіційних місцевих засобах масової інформації.

10. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на Бердянського міського голову Бакая О.А.

 

 

 

 

Міський голова                                                                     О.А.Бакай